Customer Review

November 27, 2013
At well over a dollar per pound, these treats are way over-priced, but it's hard to argue with the fact that our lab loves them. They are recommended by our vet to help keep his teeth clean, so what are we going to do except find them at the best price possible?

That's where Amazon comes in. If you go to a pet store or even a home and garden retailer, you are going to pay about $10 more for a 27 ounce box, so watching the prices here is definitely a good idea.
0Comment Report abuse Permalink

Product Details

4.5 out of 5 stars
1,787
$8.16 - $74.99