Customer Review

Reviewed in the United States on April 8, 2021
These snacks are amazing BUT they are $2.00 per box at any store. I thought I was buying these in bulk but they are literally two regular sized boxes. My fault for not paying more attention.
Report abuse Permalink

Product Details

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5
473 global ratings